HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 27 Janar 2023
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12
 Kronika e ndeshjes: Java 16 - E diel, 11. Mars 2012 - 14:00 h

KamzaBylis
10

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 11 Mars 2012
Match Time :14:00 h
 
Playground :Stadiumi Kamza
Match referee(s):Devis KORESHI, Laver ALLA, Artan TAULLAI, Fatmir ELEZI
 
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
  Mbrojtes
  Mesfushor
  Sulmues

   Zevendesimet

  Tranjer
    Eventet
   Gol
   • 57' : Gledi MICI ( 1 )
    Karton i verdhe
    • 70' : Gjoko CVETANOSKI ( 1 )
    • 24' : Maringlen KULE ( 1 )
    • 28' : John Huan AONDONGU ( 1 )