HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 26 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10

Player Information - Gentian SHKOZA

Personal data

Picture of Gentian SHKOZA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Gentian SHKOZA
Birthday (Age):21. Maj 1984 (40)
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday August 29LushnjavsLuftetari100--------
Tuesday September 01LuftetarivsPogradeci1001-------
Saturday September 12MemaliajvsLuftetari100--------
Saturday September 19LuftetarivsBilisht Sport1002-------
Saturday September 26BurrelivsLuftetari100--------
Saturday October 03LuftetarivsPartizani101--2-----
Sunday October 18SopotivsLuftetari100--------
Saturday October 24LuftetarivsBylis100--------
Saturday October 31SkraparivsLuftetari1002-------
Saturday November 07BeselidhjavsLuftetari101--------
Thursday February 11PogradecivsLuftetari010--------
Sunday February 14LuftetarivsMemaliaj101--------
Saturday February 20Bilisht SportvsLuftetari100--------
Saturday February 27LuftetarivsBurreli1011-------
Monday March 08PartizanivsLuftetari101--------
Saturday March 20LuftetarivsSopoti1004-------
Saturday March 27BylisvsLuftetari100--------
Games total161510-2-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2014-15Lushnja------------
Kategoria 1 2010-11Luftetari22----1-----
Kategoria 1 2009-10Luftetari77-312-2-----
Career Total99-312-3-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2014-152014-15LushnjaSulmues
Kategoria 1 2010-112010-11LuftetariMesfushor
Kategoria 1 2009-102009-10LuftetariMesfushor