HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 13 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2011-12
 Ekipi - Butrinti [BUT]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Elson DEMI  Republika e Shqiperise06. Maj 1990 (34)----------
 Marius SEJDINAJ  - (-)----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Shkelzen ALZENELI  - (-)------------
 Mikel HAXHI  - (-)2-2---1-----
 Ardian KOLA  Republika e Shqiperise24. Gusht 1984 (39)66--3----1--
 Saimir XHARGALLIU  Republika e Shqiperise27. Korrik 1985 (38)44-32-------
 Adrian XHIBRO  - (-)66-1--1-----
 Sokol XHUVANI  - (-)66--1-1-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 6-3--1--
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Mario FERULI  - (-)------------
 Spiro KORDHA  - (-)------------
 Elvis MERKURI  - (-)1-1---1-----
 Dhiogjen MUCO  - (-)66--3-1-----
 Skerdi MYRTA  - (-)43111-2-----
 Kostaq PAPA  - (-)55--3-------
 Picol PJETRUSHI  - (-)------------
 Vasil SPIROPALI  - (-)------------
 Ervin SULEJMANi  Republika e Shqiperise- (-)44-2--2-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 13-9--1--
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Pertef DORTI  - (-)41311-1-----
 Emanuel EZERIOHA  - (-)11-1--------
 Maringlen NELAJ  - (-)6512--1-----
 Marius NGJELA  Republika e Shqiperise22. Janar 1983 (41)44--21------
 Andri RUGJI  - (-)11--1-------
 Ari TEPELENA  - (-)3-3---------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 17111--1--
 Stafi i Butrinti [Butrinti]

 Funksioni
Milto GURMA  Republika e Shqiperise30. Nentor 1950 (73)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer