HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 25 Maj 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2012-13
 Kronika e ndeshjes: Java 22 - E premte, 12. Prill 2013 - 15:00 h

LuftetariLaci
03

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E premte, 12 Prill 2013
Match Time :15:00 h
 
Playground :Stadiumi
Match referee(s):Ardian BEQIRI, Denis REXHA, Bledar MESI, Armando KAMBERAJ
 
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Penallti
  • 85' : Erjon VUCAJ ( 1 )
  Gol
   • 49' : Erjon VUCAJ ( 1 )
   • 90' : Alfred ZEFI ( 1 )
   Karton i verdhe
   • 23' : Luka TEODOROVIC ( 1 )
   • 41' : Milan NIKOLIC ( 1 )
   • 59' : Nertil STOJA ( 1 )
   • 62' : Mikel BRAHIMI ( 1 )
   • 69' : Romario BIRACAJ ( 1 )
   • 84' : Mihal THANO ( 1 )
   • 52' : Mishel BILBASHI ( 1 )