HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 27 Nentor 2021
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2012-13
 Kronika e ndeshjes: Java 8 - E shtunë, 27. Tetor 2012 - 15:00 h

LuftetariFlamurtari
23

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 27 Tetor 2012
Match Time :15:00 h
 
Playground :Stadiumi
Match referee(s):Elvis PEZA, Ermal BARUSHI, Denis REXHA
 
Spektatore: 400
Weather:rainy
Fieldcondition:wet

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
Zv/Tranjer
   Eventet
  Demtim
  • 28' : Fejzo SHENAJ ( 1 )
  • 40' : Ylli SHAMETI ( 1 )
   Gol
   • 62' : Lejdi LICAJ ( 1 )
   • 9' : Fejzo SHENAJ ( 1 )
   • 59' : Migen MEMELLI ( 1 )
   • 85' : Migen MEMELLI ( 1 )
   • 94' : Migen MEMELLI ( 1 )
   Karton i verdhe
   • 38' : Ergis MERSINI ( 1 )
   • 55' : Besmir SINANI ( 1 )
   • 64' : Lejdi LICAJ ( 1 )
   • 41' : Davor BRATIC ( 1 )