HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 23 Korrik 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2012-13
 Kronika e ndeshjes: Java 20 - E shtunë, 30. Mars 2013 - 15:00 h

LuftetariBylis
11

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 30 Mars 2013
Match Time :15:00 h
 
Match referee(s):Enea JORGJI, Emigers GANCI
 

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

  Tranjer
   Eventet
  Gol
  • 30' : Cate' FONSECA ( 1 )
  • 44' : Julian GERXHO ( 1 )
  Karton i verdhe
   • 24' : Besmir ARIFAJ ( 1 )
   • 31' : Olsi TEQJA ( 1 )
   • 52' : Fjodor XHAFA ( 1 )
   • 66' : Bola OLALEKAN ( 1 )
   • 68' : Julian GERXHO ( 1 )
   • 72' : Peter OLAYINKA ( 1 )
   • 83' : Jetmir SEFA ( 1 )
   • 90' : Kiro RISTEVSKI ( 1 )