HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 26 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2010-11
 Ekipi - Shkumbini [SHK]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Ibrahim BEJTE  Republika e Shqiperise15. Shtator 1989 (34)1515----1---
 Elvis KOTORRI  Republika e Shqiperise30. Prill 1979 (45)1616--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 --1---
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Selami AJAZI  Republika e Shqiperise13. Mars 1991 (33)------------
 Aldin GURDIJELJAC  Bosnia and Herzegovina07. Janar 1978 (46)------------
 Albano ISAJ  Republika e Shqiperise04. Prill 1978 (46)1-1---------
 Lorenc PASHAJ  Republika e Shqiperise24. Janar 1978 (46)24177---1-----
 Renato ARAPI  Republika e Shqiperise26. Gusht 1986 (37)1616----2-----
 Vladimir SEKULOSKI  Macedonia, the former Yugoslav07. Tetor 1980 (43)1212-2--4-----
 Aleksandar KRSTESKI  Macedonia, the former Yugoslav03. Shtator 1983 (40)66----1-----
 Bekim KULI  Republika e Shqiperise19. Shkurt 1982 (42)2626-5726--2--
 Viktor GJYLA  Republika e Shqiperise11. Maj 1982 (42)292722113-----
 Fejzo SHENAJ  Republika e Shqiperise24. Nentor 1984 (39)2928143-6-----
 Klement XHYRA  Republika e Shqiperise05. Maj 1984 (40)1275---1-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 11325--2--
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Gentian GJONDEDA  Republika e Shqiperise23. Qershor 1980 (43)1028---------
 Driton KRASNIQI  Republika e Kosoves15. Gusht 1984 (39)181712--5-----
 Emiljano LLUCA  Republika e Shqiperise27. Shtator 1988 (35)------------
 Ahmet MUJDRAGIC  Serbia, Republic of13. Mars 1986 (38)3030-31-7-----
 Gentian CELA  Republika e Shqiperise09. Shkurt 1981 (43)927---1-----
 Erjon MUSTAFAJ  Republika e Shqiperise29. Janar 1989 (35)252327716-----
 Marjan BELCEV  Macedonia, the former Yugoslav22. Tetor 1982 (41)1495-1-21----
 Arlind NORA  Republika e Shqiperise04. Korrik 1986 (37)1411343-4--1--
 Bledar HODO  Republika e Shqiperise21. Qershor 1985 (38)8531--22----
 Liridon AHMETI  Republika e Kosoves16. Korrik 1983 (40)514---------
 Endrien MAGANI  Republika e Shqiperise06. Qershor 1991 (32)1-1---------
 Emiljano VELIAJ  Republika e Shqiperise09. Shkurt 1985 (39)2827162-6-----
 Robert GRIZHA  Republika e Shqiperise10. Mars 1982 (42)88--3-2-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 284603-3--
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Klejdis BRANICA  Republika e Shqiperise10. Maj 1992 (32)------------
 Altin GRBOVIC  Serbia, Republic of13. Mars 1986 (38)2181338-2-----
 Bledar MANCAKU  Republika e Shqiperise05. Janar 1982 (42)1073---21----
 Roland DERVISHI  Republika e Shqiperise16. Shkurt 1982 (42)2514114214-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 385684-3--
 Stafi i Shkumbini [Shkumbini]

 Funksioni
Mirel JOSA  Republika e Shqiperise01. Qershor 1963 (60)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer
Agim CANAJ  Republika e Shqiperise14. Korrik 1962 (61)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer
Perparim DAIU  Republika e Shqiperise21. Prill 1970 (54)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer
Kristaq MILE  Republika e Shqiperise30. Nentor 1957 (66)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer
Klodian DERVISHI  Republika e Shqiperise- (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Zv/Tranjer
Arianit BALLHYSA  Republika e Shqiperise- (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Zv/Tranjer