HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 23 Shtator 2023
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10
 Kronika e ndeshjes: Java 15 - E mërkurë, 16. Dhjetor 2009 - 15:30 h

ApoloniaLaci
20

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E mërkurë, 16 Dhjetor 2009
Match Time :15:30 h
 
Playground :Stadiumi "Loni Papuçiu" - Fier
Match referee(s):Bardhyl PASHAJ
 

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

 Eventet
Gol
 • 23' : Mladen BRKIC ( 1 )
 • 78' : Mladen BRKIC ( 1 )
  Karton i kuq
  • 11' : Shkelzen KELMENDI ( 1 )
   Karton i verdhe
   • 19' : Edin FERIZOVIC ( 1 )
   • 34' : Marsel RUSHANI ( 1 )
   • 63' : Semir HADZIBULIC ( 1 )
   • 83' : Charles OFOYEN ( 1 )
   • 34' : Arlind NORA ( 1 )
   • 82' : Emiljano VELIAJ ( 1 )