HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 28 Nentor 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10

Player Information - Erjon HOTI

Personal data

Picture of Erjon HOTI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Erjon HOTI
Birthday (Age):08. Maj 1983 (39)
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Tuesday April 21GramozivsFlamurtari100--------
Sunday August 23ApoloniavsTeuta1001-------
Sunday August 30VllazniavsApolonia100--------
Sunday September 13ApoloniavsShkumbini100--------
Saturday September 19LacivsApolonia100--------
Saturday December 12ShkumbinivsApolonia100--------
Wednesday December 16ApoloniavsLaci100--------
Sunday December 20TiranavsApolonia100--------
Wednesday December 23ApoloniavsSkenderbeu100--------
Sunday January 24GramozivsApolonia100--------
Saturday January 30KastriotivsGramozi100--------
Friday February 05GramozivsDinamo100--------
Sunday February 14TeutavsGramozi100--------
Sunday March 07DinamovsGramozi100--------
Saturday March 20TeutavsGramozi100--------
Saturday March 27GramozivsSkenderbeu100--------
Friday April 02ShkumbinivsGramozi100--------
Sunday April 11GramozivsKastrioti100--------
Saturday April 17LacivsGramozi100--------
Sunday April 25TiranavsGramozi100--------
Friday April 30GramozivsVllaznia100--------
Games total21001-------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2014-15Ada------------
Kategoria 1 2013-14Ada------------
Kategoria Superiore 2012-13Laci11--1-------
Kategoria Superiore 2011-12Dinamo431---1-----
Kategoria Superiore 2010-11Teuta1313-4--7-----
Kategoria Superiore 2009-10Apolonia44--1-------
Career Total2221142-8-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2014-152014-15AdaMesfushor
Kategoria 1 2013-142013-14AdaMesfushor
Kategoria Superiore 2012-132012-13LaciMesfushor
Kategoria Superiore 2011-122011-12DinamoMbrojtes
Kategoria Superiore 2010-112010-11TeutaMbrojtes
Kategoria Superiore 2009-102009-10ApoloniaMesfushor