HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 18 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2014-15
 Ekipi - Ada [ADA]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Olti BISHANIOlti BISHANI  Republika e Shqiperise11. Janar 1988 (36)----------
 Samet CURRISamet CURRI  Republika e Shqiperise15. Shtator 1994 (29)----------
 Elis DERVISHAJElis DERVISHAJ  Republika e Shqiperise12. Dhjetor 1982 (41)----------
 Neritan DORZAJNeritan DORZAJ  - (-)----------
 Bekim DUSHKAJBekim DUSHKAJ  - (-)----------
 Samuel HALILISamuel HALILI  - (-)----------
 Besnik NDOJBesnik NDOJ  - (-)----------
 Griseld TOLAGriseld TOLA  - (-)----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Besard COKAJBesard COKAJ  - (-)------------
 Enis FERLUSHKAJEnis FERLUSHKAJ  Republika e Shqiperise28. Maj 1989 (35)------------
 Frederik HILAFrederik HILA  - (-)------------
 Genti ISUFIGenti ISUFI  - (-)------------
 Valmir KUKAJValmir KUKAJ  - (-)------------
 Bledar MURATIBledar MURATI  - (-)------------
 Paulo RROTAJPaulo RROTAJ  - (-)------------
 Gojart RUSIGojart RUSI  - (-)------------
 Marvin SKUTINAMarvin SKUTINA  - (-)------------
 Feliks TOTAFeliks TOTA  - (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --------
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Xhovani ARRINAJXhovani ARRINAJ  - (-)------------
 Erdisel AVDIAJErdisel AVDIAJ  - (-)------------
 Seald BASHISeald BASHI  - (-)------------
 Flanres CAKUFlanres CAKU  Republika e Shqiperise02. Shkurt 1990 (34)------------
 Denis COKAJDenis COKAJ  - (-)------------
 Edmond DOCIEdmond DOCI  Republika e Shqiperise01. Mars 1981 (43)------------
 Andis FISHTAAndis FISHTA  Republika e Shqiperise14. Korrik 1989 (35)------------
 Preke GJONDREKAJPreke GJONDREKAJ  - (-)------------
 Ditmir GRIMCIDitmir GRIMCI  - (-)------------
 Erjon HOTIErjon HOTI  Republika e Shqiperise08. Maj 1983 (41)------------
 Altjon HOXHAAltjon HOXHA  - (-)------------
 Fatjon HYSAJFatjon HYSAJ  - (-)------------
 Ervit JACAJErvit JACAJ  - (-)------------
 Sehar JAKUPISehar JAKUPI  - (-)------------
 Albert KACIAlbert KACI  Republika e Shqiperise11. Qershor 1981 (43)------------
 Fation KIRIFation KIRI  Republika e Shqiperise20. Janar 1994 (30)------------
 Vuk KOVACEVICVuk KOVACEVIC  - (-)------------
 Emiljan MARKUEmiljan MARKU  - (-)------------
 Damjan MICULIDamjan MICULI  - (-)------------
 Etrit NIKAEtrit NIKA  Republika e Shqiperise24. Shtator 1981 (42)------------