HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 29 Shtator 2023
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10
 Kronika e ndeshjes: Java 12 - E shtunë, 28. Nentor 2009 - 16:00 h

LaciSkenderbeu
00

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 28 Nentor 2009
Match Time :16:00 h
 
Playground :Fusha Sportive Laç
Match referee(s):Enea JORGJI
 

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues
COACH

    Zevendesimet

    Eventet
   Karton i verdhe
   • 47' : Saimir KASTRATI ( 1 )
   • 40' : Ervis KRAJA ( 1 )
   • 57' : Gentian GJONDEDA ( 1 )
   • 75' : Elton DOKU ( 1 )