HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 28 Mars 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10

Player Information - Dritan SMAJLI

Personal data

Picture of Dritan SMAJLI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Dritan SMAJLI
Birthday (Age):12. Shkurt 1985 (38)
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday August 23BesavsVllaznia100--1-----
Sunday August 30VllazniavsApolonia100--------
Sunday September 13KastriotivsVllaznia100--------
Saturday September 19VllazniavsDinamo100--------
Saturday September 26TeutavsVllaznia100--------
Sunday October 04FlamurtarivsVllaznia100--------
Sunday October 18VllazniavsShkumbini100--1-----
Saturday October 24LacivsVllaznia100--------
Friday October 30VllazniavsTirana100--------
Saturday November 21VllazniavsGramozi100--------
Sunday November 29VllazniavsBesa100--------
Saturday December 05ApoloniavsVllaznia100--------
Saturday December 12VllazniavsKastrioti100--1-----
Sunday December 20VllazniavsTeuta100--1-----
Wednesday December 23VllazniavsFlamurtari101--------
Saturday January 23ShkumbinivsVllaznia100--------
Sunday January 31VllazniavsLaci100--------
Saturday February 06TiranavsVllaznia100--------
Saturday February 13VllazniavsSkenderbeu100--------
Saturday February 20GramozivsVllaznia100--------
Wednesday March 10ShkumbinivsVllaznia100--------
Sunday March 21VllazniavsLaci100--1-----
Sunday March 28TiranavsVllaznia100--1-----
Sunday April 11DinamovsVllaznia100--------
Saturday April 17VllazniavsSkenderbeu1001-11----
Sunday April 25VllazniavsFlamurtari100--1-----
Friday April 30GramozivsVllaznia100--1-----
Friday May 14ApoloniavsVllaznia101--------
Games total28021-91----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kupa e Shqiperise 2019-20Tirana------------
Kupa e Shqiperise 2019-20Kukësi------------
Kupa e Shqiperise 2018-19Kukësi------------
Kupa e Shqiperise 2018-19Tirana------------
Kupa e Shqiperise 2017-18Tirana------------
Kupa e Shqiperise 2017-18Kukësi------------
Kategoria Superiore 2016-17Tirana------------
Kupa e Shqiperise 2016-17Kukësi------------
Kupa e Shqiperise 2016-17Tirana------------
Kategoria Superiore 2015-16Tirana1414-11-2-----
Kupa e Shqiperise 2015-16Tirana11----------
Kupa e Shqiperise 2015-16Kukësi------------
Kategoria Superiore 2014-15Kukësi1010----51--1-
Kupa e Shqiperise 2014-15Kukësi22----1-----
Kategoria Superiore 2013-14Kukësi77-11-1-----
Kupa e Shqiperise 2013-14Kukësi22-1--1-----
Kategoria Superiore 2012-13Vllaznia99--2-3--5--
Kategoria Superiore 2011-12Vllaznia1212-13-11--1-1
Kategoria Superiore 2010-11Vllaznia1313-1--8-----
Kategoria Superiore 2009-10Vllaznia1414-11-91----
Kupa e Shqiperise 2009-10Vllaznia11----1-----
Career Total8585-68-422-611

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20TiranaMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20KukësiMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19KukësiMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19TiranaMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18TiranaMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18KukësiMbrojtes
Kategoria Superiore 2016-172016-17TiranaMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17KukësiMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17TiranaMbrojtes
Kategoria Superiore 2015-162015-16TiranaMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16TiranaMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16KukësiMbrojtes
Kategoria Superiore 2014-152014-15KukësiMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2014-152014-15KukësiMbrojtes
Kategoria Superiore 2013-142013-14KukësiMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2013-142013-14KukësiMbrojtes
Kategoria Superiore 2012-132012-13VllazniaMbrojtes
Kategoria Superiore 2011-122011-12VllazniaMbrojtes
Kategoria Superiore 2010-112010-11VllazniaMbrojtes
Kategoria Superiore 2009-102009-10VllazniaMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2009-102009-10VllazniaMbrojtes