HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 12 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10
 Kronika e ndeshjes: Java 28 - E shtunë, 17. Prill 2010 - 16:00 h

VllazniaSkenderbeu
02

Vllaznia humbet ndeshjen ne tavoline pasi lojtari i Vllaznise Nika qe eshte aktivizuar nuk ka qene i shnuar ne protokollin e nde

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 17 Prill 2010
Match Time :16:00 h
 
Playground :Stadiumi "Loro Boriçi" - Shkodër
Match referee(s):Lorenc JEMINI
 

 Formacionet
Portier
  Mbrojtes
  Mesfushor
  Sulmues

   Zevendesimet

   Eventet
  Gol
  • 18' : Enkel ALIKAJ ( 1 )
  • 24' : Dritan SMAJLI ( 1 | Autogol )
  • 41' : Blazo RAJOVIC ( 1 | Penallti )
  • 81' : Klodian ASLLANI ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 25' : Dritan SMAJLI ( 1 )
  • 40' : Robert GRIZHA ( 1 )
  • 68' : Arlind XAKA ( 1 )
  Karton i verdhe-kuq
  • 55' : Dritan SMAJLI ( 1 )

    Permbledhja
   Vllaznia humbet ndeshjen ne tavoline pasi lojtari i Vllaznise Nika qe eshte aktivizuar nuk ka qene i shenuar ne protokollin e ndeshjes