HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 23 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10

Player Information - Erlis FRASHERI

Personal data

Picture of Erlis FRASHERI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Erlis FRASHERI
Birthday (Age):19. Maj 1988 (36)
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Tuesday April 21SkenderbeuvsApolonia010--------
Sunday August 23SkenderbeuvsLaci010--------
Sunday August 30TiranavsSkenderbeu010--1-----
Saturday September 19SkenderbeuvsGramozi101--------
Saturday September 26BesavsSkenderbeu101--------
Sunday October 04SkenderbeuvsApolonia101--1-----
Sunday October 25SkenderbeuvsDinamo1001-1-----
Sunday November 01TeutavsSkenderbeu010--------
Sunday November 08SkenderbeuvsVllaznia100--------
Saturday November 21ShkumbinivsSkenderbeu100--------
Saturday November 28LacivsSkenderbeu101--------
Sunday December 06SkenderbeuvsTirana100--------
Saturday December 12FlamurtarivsSkenderbeu100--------
Wednesday December 16GramozivsSkenderbeu100--------
Wednesday December 23ApoloniavsSkenderbeu101--------
Sunday January 24SkenderbeuvsKastrioti100--------
Wednesday January 27SkenderbeuvsBesa100--1-----
Saturday January 30DinamovsSkenderbeu100--------
Saturday February 13VllazniavsSkenderbeu010--------
Thursday February 25SkenderbeuvsTeuta010--------
Sunday March 07BesavsSkenderbeu010--------
Saturday March 20SkenderbeuvsDinamo0101-------
Saturday March 27GramozivsSkenderbeu100--------
Friday April 02KastriotivsSkenderbeu100--------
Sunday April 11SkenderbeuvsFlamurtari010--------
Saturday April 17VllazniavsSkenderbeu010--------
Sunday April 25TeutavsSkenderbeu010--------
Friday April 30SkenderbeuvsShkumbini100--------
Games total171152-4-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2018-19Kamza------------
Kategoria Superiore 2017-18Kamza11----------
Kategoria 1 2014-15Luftetari------------
Kategoria 1 2013-14Himara------------
Kategoria Superiore 2012-13Tomori22----1-----
Kategoria Superiore 2011-12Teuta2111--1-----
Kategoria Superiore 2010-11Teuta1511427-41----
Kategoria Superiore 2009-10Skenderbeu138522-4-----
Career Total33231059-101----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2018-192018-19KamzaMbrojtes
Kategoria Superiore 2017-182017-18KamzaMbrojtes
Kategoria 1 2014-152014-15LuftetariMesfushor
Kategoria 1 2013-142013-14HimaraMesfushor
Kategoria Superiore 2012-132012-13TomoriSulmues
Kategoria Superiore 2011-122011-12TeutaSulmues
Kategoria Superiore 2010-112010-11TeutaMesfushor
Kategoria Superiore 2009-102009-10SkenderbeuMesfushor