HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 02 Qershor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2013-14
 Ekipi - Himara [HIM]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Kristi BIFSHAKristi BIFSHA  - (-)----------
 Xhildjano DERGJINIXhildjano DERGJINI  - (-)----1-----
 Migen LEKAMigen LEKA  - (-)----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 1-----
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Darling BANUSHAJDarling BANUSHAJ  Republika e Shqiperise04. Shtator 1990 (32)------------
 Orgest BUZIOrgest BUZI  - (-)------------
 Serxhio GJONBRATISerxhio GJONBRATI  - (-)------------
 Bledion GUGABledion GUGA  Republika e Shqiperise20. Shkurt 1986 (37)------------
 Gezim HAMETAJGezim HAMETAJ  - (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 1-------
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Arsen AVDULLAIArsen AVDULLAI  - (-)------------
 Florjan DERVISHIFlorjan DERVISHI  - (-)----1-------
 Eglantin DHIMAEglantin DHIMA  - (-)------------
 Luis Fernando SANTOS da SILVALuis Fernando SANTOS da SILVA  - (-)------------
 Erlis FRASHERIErlis FRASHERI  Republika e Shqiperise19. Maj 1988 (35)------------
 Armand GEGAArmand GEGA  Republika e Shqiperise21. Janar 1987 (36)------------
 Emerson JARDELEmerson JARDEL  - (-)------------
 Erald KOLGEGAErald KOLGEGA  - (-)------------
 Endri MEHMETAJEndri MEHMETAJ  Republika e Shqiperise- (-)------------
 Sotiraq MERKURISotiraq MERKURI  - (-)------------
 Julian PRIFTIJulian PRIFTI  - (-)------------
 Krisel PRIFTIKrisel PRIFTI  - (-)------------
 Sinan SINAJSinan SINAJ  Republika e Shqiperise08. Korrik 1991 (31)------------
 Anxhelo STROKAAnxhelo STROKA  - (-)------------
 Fjodor VESHIFjodor VESHI  - (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 2-------
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Arber DHRAMIArber DHRAMI  Republika e Shqiperise23. Qershor 1988 (34)----4-------
 Hergert GJONDEDAHergert GJONDEDA  Republika e Shqiperise21. Maj 1990 (33)------------
 Kevi HITAJKevi HITAJ  - (-)------------
 Dhimitri STRAKOSHADhimitri STRAKOSHA  Republika e Shqiperise- (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 6-------
 Stafi i Himara [Himara]

 Funksioni
Roland NENAJRoland NENAJ  Republika e Shqiperise- (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer