HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 24 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10

Player Information - Marko NESTEROVIC

Personal data

Picture of Marko NESTEROVIC
Nationality:Serbia, Republic of Serbia, Republic of
Name:Marko NESTEROVIC
Birthday (Age):15. Korrik 1984 (39)
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Tuesday April 21SkenderbeuvsApolonia100--------
Sunday February 28SkenderbeuvsShkumbini100--------
Sunday March 07BesavsSkenderbeu100--------
Saturday March 20SkenderbeuvsDinamo1001-------
Saturday March 27GramozivsSkenderbeu100--------
Friday April 02KastriotivsSkenderbeu100--------
Sunday April 11SkenderbeuvsFlamurtari100--------
Saturday April 17VllazniavsSkenderbeu100--------
Sunday April 25TeutavsSkenderbeu100--------
Friday April 30SkenderbeuvsShkumbini100--------
Friday May 14LacivsSkenderbeu100--------
Wednesday May 19SkenderbeuvsTirana1001-------
Games total12002-------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2009-10Skenderbeu66--2-1-----
Career Total66--2-1-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2009-102009-10SkenderbeuMesfushor