HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 24 Shtator 2023
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10
 Kronika e ndeshjes: Java 15 - E mërkurë, 16. Dhjetor 2009 - 15:30 h

KastriotiShkumbini
41

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E mërkurë, 16 Dhjetor 2009
Match Time :15:30 h
 
Playground :Stadiumi "Kastrioti" - Krujë
Match referee(s):Sokol JARECI
 

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

 Eventet
Gol
 • 12' : Renaldo KALARI ( 1 )
 • 24' : Ylli SHAMETI ( 1 )
 • 72' : Orjand ABAZAJ ( 1 )
 • 27' : Lorenc PASHAJ ( 1 )
Karton i verdhe
 • 33' : Eleandro PEMA ( 1 )
 • 60' : Eleandro PEMA ( 1 )
 • 87' : Pllumb JUSUFI ( 1 )
 • 89' : Rigers HOXHA ( 1 )
 • 31' : Erjon XHAFA ( 1 )
 • 55' : Emiljano LLUCA ( 1 )
 • 85' : Albano ISAJ ( 1 )