HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 16 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10

Player Information - Erjon MUSTAFAJ

Personal data

Picture of Erjon MUSTAFAJ
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Erjon MUSTAFAJ
Birthday (Age):29. Janar 1989 (35)
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Tuesday April 21BesavsShkumbini101--1-----
Sunday August 23GramozivsShkumbini100--1-----
Sunday August 30ShkumbinivsBesa1001-1-----
Sunday September 13ApoloniavsShkumbini100--------
Saturday September 19ShkumbinivsKastrioti1001-1-----
Saturday October 03ShkumbinivsTeuta1001-1-----
Sunday October 18VllazniavsShkumbini100--1-----
Sunday October 25FlamurtarivsShkumbini100--1-----
Saturday November 07TiranavsShkumbini100--------
Saturday November 21ShkumbinivsSkenderbeu1001-------
Saturday November 28ShkumbinivsGramozi100--------
Sunday December 06BesavsShkumbini100--1-----
Saturday December 12ShkumbinivsApolonia100--------
Wednesday December 16KastriotivsShkumbini100--------
Saturday December 19ShkumbinivsDinamo101--1-----
Thursday December 24TeutavsShkumbini100--------
Saturday January 23ShkumbinivsVllaznia100-1------
Saturday February 06LacivsShkumbini101--------
Sunday February 14ShkumbinivsTirana100-1------
Wednesday March 10ShkumbinivsVllaznia101--------
Saturday March 20ApoloniavsShkumbini100--------
Sunday March 28ShkumbinivsTeuta100--------
Friday April 02ShkumbinivsGramozi100--------
Sunday April 11LacivsShkumbini100--1-----
Sunday April 25ShkumbinivsDinamo1001-------
Friday April 30SkenderbeuvsShkumbini010--------
Friday May 14ShkumbinivsKastrioti101--------
Wednesday May 19FlamurtarivsShkumbini101--------
Games total27165210-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2014-15Butrinti------------
Kategoria Superiore 2013-14Teuta51411-1---1-
Kategoria Superiore 2012-13Shkumbini321-2-3--1--
Kategoria Superiore 2011-12Shkumbini------------
Kategoria Superiore 2010-11Shkumbini131216716-----
U-21 InternationalsShqiperia U-21------------
Kategoria Superiore 2009-10Shkumbini1414-35210-----
Career Total352961015320--11-

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2014-152014-15ButrintiSulmues
Kategoria Superiore 2013-142013-14TeutaMesfushor
Kategoria Superiore 2012-132012-13ShkumbiniSulmues
Kategoria Superiore 2011-122011-12ShkumbiniSulmues
Kategoria Superiore 2010-112010-11ShkumbiniMesfushor
U-21 Internationals2010Shqiperia U-21Sulmues
Kategoria Superiore 2009-102009-10ShkumbiniSulmues