HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 18 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 11 - E diel, 10. Nentor 2013 - 14:00 h

KukësiTirana
21

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 10 Nentor 2013
Match Time :14:00 h
 
Playground :Stadiumi Zeqir Ymeri - Kukes
Match referee(s):Klajdi KOLA, Gjovalin BORI, Dritan SALAJ, Ditmar JUBICA
 
Spektatore: 2.000
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Timeline
Kukësi
Substitution min 64 ::Davor BRATIC <-> Yll HOXHASubstitution min 75 ::Danny DRAGOI <-> Lazar POPOVICSubstitution min 93 ::Gentian MANUKA <-> Sokol CIKALLESHIGol min 35 ::Sokol CIKALLESHIGol min 45 ::Igli ALLMUCAKarton i verdhe min 39 ::Lazar POPOVIC


Substitution min 53 ::Ervis KAJA <-> Mensur LIMANI Substitution min 68 ::Ilirjan CAUSHAJ <-> Ardit PEPOSHI Substitution min 82 ::Glorian HOXHA <-> Endrit VRAPI Gol min 4 ::Mateos CAKEKarton i verdhe min 38 ::Mensur LIMANIKarton i verdhe min 65 ::Afrim TAKUKarton i verdhe min 7 ::Blerim KOTOBELLIKarton i verdhe min 88 ::Marsel CAKAKarton i verdhe-kuq min 13 ::Blerim KOTOBELLIGol min 4 ::Mateos CAKEKarton i verdhe min 38 ::Mensur LIMANIKarton i verdhe min 65 ::Afrim TAKUKarton i verdhe min 7 ::Blerim KOTOBELLIKarton i verdhe min 88 ::Marsel CAKAKarton i verdhe-kuq min 13 ::Blerim KOTOBELLIGol min 4 ::Mateos CAKEKarton i verdhe min 38 ::Mensur LIMANIKarton i verdhe min 65 ::Afrim TAKUKarton i verdhe min 7 ::Blerim KOTOBELLIKarton i verdhe min 88 ::Marsel CAKAKarton i verdhe-kuq min 13 ::Blerim KOTOBELLI
Tirana
 Eventet
Gol
 • 35' : Sokol CIKALLESHI ( 1 )
 • 45' : Igli ALLMUCA ( 1 )
 • 4' : Mateos CAKE ( 1 )
Karton i verdhe
 • 39' : Lazar POPOVIC ( 1 )
 • 38' : Mensur LIMANI ( 1 )
 • 65' : Afrim TAKU ( 1 )
 • 7' : Blerim KOTOBELLI ( 1 )
 • 88' : Marsel CAKA ( 1 )
Karton i verdhe-kuq
  • 13' : Blerim KOTOBELLI ( 1 )