HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 19 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14

Player Information - Lazar POPOVIC

Personal data

Picture of Lazar POPOVIC
Name:Lazar POPOVIC
Jersey Number:9
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Wednesday September 04LushnjavsKukësi100--------
Saturday September 14KukësivsVllaznia100--------
Sunday September 22KukësivsTeuta010--------
Saturday September 28KastriotivsKukësi101--------
Wednesday October 02KukësivsPartizani101--------
Saturday October 05BylisvsKukësi0101-1-----
Sunday October 20KukësivsBesa1001-------
Sunday November 10KukësivsTirana100--1-----
Sunday December 01VllazniavsKukësi0101-------
Saturday December 07KukësivsSkenderbeu1001-------
Saturday December 14TeutavsKukësi100--------
Games total8324-2-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2013-14Kukësi65114-2-----
Kategoria Superiore 2013-14Kastrioti55-12-------
Kategoria Superiore 2012-13Kukësi66-115-1-----
Career Total17161321-3-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2013-142013-14KukësiSulmues
Kategoria Superiore 2013-142013-14KastriotiSulmues
Kategoria Superiore 2012-132012-13KukësiSulmues