HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 22 Korrik 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 1 - E mërkurë, 04. Shtator 2013 - 18:00 h

LushnjaKukësi
10

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E mërkurë, 04 Shtator 2013
Match Time :18:00 h
 
Playground :Stadiumi "Roza Haxhiu" - Lushnje
Match referee(s):Bardhyl PASHAJ, Denis REXHA, Kreshnik CJAPI, Gerard QIRICI
 
Spektatore: 6.700
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Timeline
Lushnja
Substitution min 35 ::Laert NDONI <-> Boris BJELKANOVICSubstitution min 78 ::Sermiran CELA <-> Lorenc TRASHISubstitution min 82 ::Rigers HYSKO <-> Gentian CELAGol min 54 ::Lorenc TRASHIKarton i verdhe min 28 ::Viktor GJYLAKarton i verdhe min 37 ::Gazmend CIMILIKarton i verdhe min 54 ::Lorenc TRASHIKarton i verdhe min 60 ::Meglid MIHANI


Substitution min 51 ::Vilfor HYSA <-> Gerhard PROGNI Substitution min 52 ::Yll HOXHA <-> Gentian MANUKA Substitution min 57 ::Sokol CIKALLESHI <-> Besar MUSOLLI Karton i verdhe min 16 ::Besar MUSOLLIKarton i verdhe min 16 ::Besar MUSOLLI
Kukësi
 Eventet
Gol
 • 54' : Lorenc TRASHI ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 28' : Viktor GJYLA ( 1 )
  • 37' : Gazmend CIMILI ( 1 )
  • 54' : Lorenc TRASHI ( 1 )
  • 60' : Meglid MIHANI ( 1 )
  • 16' : Besar MUSOLLI ( 1 )