HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 29 Shtator 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14

Player Information - Marsel CAKA

Personal data

Picture of Marsel CAKA
Name:Marsel CAKA
Player Position:Portier

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
Sunday September 01TiranavsLaci100------
Sunday September 15TiranavsLushnja100------
Wednesday September 18VllazniavsTirana100------
Sunday September 22TiranavsSkenderbeu100------
Sunday September 29TeutavsTirana100------
Wednesday October 02TiranavsKastrioti100--1---
Saturday October 12PartizanivsTirana100--1---
Sunday October 20TiranavsBylis100------
Saturday November 02TiranavsFlamurtari100------
Sunday November 10KukësivsTirana100--1---
Saturday December 07TiranavsVllaznia100------
Saturday December 14SkenderbeuvsTirana100------
Sunday February 16BylisvsTirana100------
Wednesday April 30KastriotivsTirana100------
Sunday May 04FlamurtarivsTirana100------
Games total1500--3---


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
Kategoria Superiore 2016-17Tirana----------
Kategoria Superiore 2015-16Tirana----------
Kategoria Superiore 2014-15Tirana----------
Kategoria Superiore 2013-14Tirana77----3---
Kategoria Superiore 2012-13Tirana22--------
Career Total99----3---

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2016-172016-17TiranaPortier
Kategoria Superiore 2015-162015-16TiranaPortier
Kategoria Superiore 2014-152014-15TiranaPortier
Kategoria Superiore 2013-142013-14TiranaPortier
Kategoria Superiore 2012-132012-13TiranaPortier