HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 13 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 6 - E mërkurë, 02. Tetor 2013 - 15:00 h

TiranaKastrioti
10

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E mërkurë, 02 Tetor 2013
Match Time :15:00 h
 
Playground :Stadiumi "Selman Stërmasi"
Match referee(s):Emirjon SINO, Orges GRABOVA, Ilir TARTARAJ
 
Spektatore: 800
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Timeline
Tirana
Substitution min 46 ::Dorian KERCIKU <-> Mirel COTASubstitution min 55 ::Ardit PEPOSHI <-> Ilirjan CAUSHAJSubstitution min 79 ::Ilir KASTRATI <-> Jose SEMEDOGol min 10 ::Jose SEMEDOKarton i verdhe min 4 ::Denis KURTIKarton i verdhe min 76 ::Marsel CAKAKarton i verdhe min 82 ::Ardit PEPOSHI


Substitution min 72 ::Artan KARAPICI <-> Cate' FONSECA Karton i verdhe min 4 ::Fatmir CACAKarton i verdhe min 4 ::Fatmir CACA
Kastrioti
 Eventet
Gol
 • 10' : Jose SEMEDO ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 4' : Denis KURTI ( 1 )
  • 76' : Marsel CAKA ( 1 )
  • 82' : Ardit PEPOSHI ( 1 )
  • 4' : Fatmir CACA ( 1 )