HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 05 Qershor 2023
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 19 - E diel, 16. Shkurt 2014 - 14:00 h

BylisTirana
01

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 16 Shkurt 2014
Match Time :14:00 h
 
Playground :Stadiumi "Adush Muça" - Ballsh
Match referee(s):Edvin HOXHA, Hermal LLAPRA, Gezim KOKA, Ridiger COKAJ
 
Spektatore: 1.700
Weather:sunny
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

   Zevendesimet

  Tranjer
   Timeline
  Bylis
  Substitution min ::Endri BAKIU <-> Agim METOSubstitution min ::Bledion GUGA <-> Maringlen SHOSHAJKarton i kuq min 55 ::Stivi FRASHERIKarton i verdhe min 20 ::Agim METO


  Substitution min 43 ::Mensur LIMANI <-> GILBERTO Fortunato Substitution min 74 ::Mirel COTA <-> Selemani NDIKUMANA Substitution min 78 ::Ivan DELIC <-> Erlind KORRESHIDemtim min 35 ::GILBERTO FortunatoGol min 72 ::Selemani NDIKUMANAKarton i verdhe min 85 ::Francis KAHATADemtim min 35 ::GILBERTO FortunatoGol min 72 ::Selemani NDIKUMANAKarton i verdhe min 85 ::Francis KAHATADemtim min 35 ::GILBERTO FortunatoGol min 72 ::Selemani NDIKUMANAKarton i verdhe min 85 ::Francis KAHATADemtim min 35 ::GILBERTO FortunatoGol min 72 ::Selemani NDIKUMANAKarton i verdhe min 85 ::Francis KAHATA
  Tirana
   Eventet
  Demtim
   • 35' : GILBERTO Fortunato ( 1 )
   Gol
    • 72' : Selemani NDIKUMANA ( 1 )
    Karton i kuq
    • 55' : Stivi FRASHERI ( 1 )
     Karton i verdhe
     • 20' : Agim METO ( 1 )
     • 85' : Francis KAHATA ( 1 )