HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 24 Maj 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 2 - E diel, 15. Shtator 2013 - 18:00 h

FlamurtariSkenderbeu
21

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 15 Shtator 2013
Match Time :18:00 h
Match number :6
 
Playground :Stadiumi "Flamurtari" - Vlorë
Match referee(s):Rejdi AVDO, Kreshnik CJAPI, Ergin DODA, Kridens META
 
Spektatore: 4.000
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Timeline
Flamurtari
Substitution min 48 ::Lejdi LICAJ <-> Artan SAKAJSubstitution min 56 ::Hair ZEQIRI <-> Ardit SHEHAJSubstitution min 85 ::Rofrenc NELAJ <-> Nijas LENAGol min 17 ::Ardit SHEHAJGol min 89 ::Halim BEGAJKarton i verdhe min 18 ::Ardit SHEHAJKarton i verdhe min 20 ::Nijas LENAKarton i verdhe min 46 23 ::Artan SAKAJKarton i verdhe min 58 ::Brunild PEPA


Substitution min 46 ::Leonit ABAZI <-> Zeljko TOMIC Substitution min 73 ::Mario MORINA <-> Pero PEJIC Demtim min 87 ::Marko RADASGol min 45 23 ::Gjergj MUZAKAKarton i verdhe min 21 ::Bledi SHKEMBIKarton i verdhe min 32 ::Ditmar BICIDemtim min 87 ::Marko RADASGol min 45 23 ::Gjergj MUZAKAKarton i verdhe min 21 ::Bledi SHKEMBIKarton i verdhe min 32 ::Ditmar BICIDemtim min 87 ::Marko RADASGol min 45 23 ::Gjergj MUZAKAKarton i verdhe min 21 ::Bledi SHKEMBIKarton i verdhe min 32 ::Ditmar BICI
Skenderbeu
 Eventet
Demtim
  • 87' : Marko RADAS ( 1 )
  Gol
  • 17' : Ardit SHEHAJ ( 1 )
  • 89' : Halim BEGAJ ( 1 )
  • 45 23' : Gjergj MUZAKA ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 18' : Ardit SHEHAJ ( 1 )
  • 20' : Nijas LENA ( 1 )
  • 46 23' : Artan SAKAJ ( 1 )
  • 58' : Brunild PEPA ( 1 )
  • 21' : Bledi SHKEMBI ( 1 )
  • 32' : Ditmar BICI ( 1 )

   Permbledhja

  Flamurtari e fitoi ndeshjen 2-1 por iu hoqen 3 pike per shkak te trazirave ne stadium ku

  tifozet goditen me grusht ne fytyre Presidentin e Skenderbeut Ardjan Takaj