HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 24 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 33 - E shtunë, 10. Maj 2014 - 18:00 h

SkenderbeuLaci
12

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 10 Maj 2014
Match Time :18:00 h
 
Playground :Stadiumi "Skënderbeu"
Match referee(s):Enea JORGJI, Rudin PRECA, Ridiger COKAJ
 
Spektatore: 4.500
Weather:sunny
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues


Tranjer
 Timeline
Skenderbeu
Gol min 22 ::Pero PEJICKarton i verdhe min 26 ::Bakary NIMAGA


Gol min 7 ::Kehinde OWOEYEGol min 34 ::James ADENIYIKarton i verdhe min 37 ::James ADENIYIGol min 7 ::Kehinde OWOEYEGol min 34 ::James ADENIYIKarton i verdhe min 37 ::James ADENIYI
Laci
 Eventet
Gol
  • 22' : Pero PEJIC ( 1 )
  • 7' : Kehinde OWOEYE ( 1 )
  • 34' : James ADENIYI ( 1 )
Karton i verdhe
  • 26' : Bakary NIMAGA ( 1 )
  • 37' : James ADENIYI ( 1 )