HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 24 Prill 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kupa e Shqiperise 2011-12
 Ekipi - Skenderbeu [SKE]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Marko MILIVOJEVICMarko MILIVOJEVIC  - (-)----------
 Orges SHEHIOrges SHEHI  Republika e Shqiperise20. Shtator 1977 (46)11--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Denis 'Viana' Da SILVADenis 'Viana' Da SILVA  - (-)------------
 Renato ARAPIRenato ARAPI  Republika e Shqiperise26. Gusht 1986 (37)11----1-----
 Endrit VRAPIEndrit VRAPI  Republika e Shqiperise23. Maj 1982 (41)------------
 Erbim FAGUErbim FAGU  - (-)11----------
 Ditmar BICIDitmar BICI  Republika e Shqiperise06. Shkurt 1989 (35)------------
 Marko RADASMarko RADAS  Croatia, Republic of- (-)------1-----
 Ivan GVOZDENOVICIvan GVOZDENOVIC  - (-)11----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --2-----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Luko BISKUPLuko BISKUP  - (-)1-1---------
 Nuredeen ORELESINuredeen ORELESI  Nigeria, Federal Republic of10. Prill 1989 (35)11----------
 Bledi [1124] SHKEMBIBledi [1124] SHKEMBI  - (-)11----1-----
 Gjergj MUZAKAGjergj MUZAKA  - (-)11----------
 Davor BRATICDavor BRATIC  - (-)1-1-------1-
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --3---1-
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Dorian KERCIKUDorian KERCIKU  - (-)1-1---1-----
 Adnand TAHIRLLARIAdnand TAHIRLLARI  - (-)------------
 Sebino PLAKUSebino PLAKU  - (-)11----------
 Daniel XHAFAJDaniel XHAFAJ  - (-)11----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --4---1-