HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 13 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 6 - E enjte, 03. Tetor 2013 - 15:00 h

VllazniaSkenderbeu
13

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E enjte, 03 Tetor 2013
Match Time :15:00 h
 
Playground :Stadiumi "Loro Boriçi" - Shkodër
Match referee(s):Bardhyl PASHAJ, Ridiger COKAJ, Gezim KOKA, Edvin HOXHA
 
Spektatore: 6.200
Weather:sunny
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Timeline
Vllaznia
Substitution min 46 ::Arsid KRUJA <-> Olsi GOCAJSubstitution min 63 ::Bekim DEMA <-> Blazo RAJOVICSubstitution min 85 ::Jurgen GJINI <-> Ndricim SHTUBINAGol min 52 ::Arsen HAJDARIKarton i verdhe min 86 ::Alsid TAFILI


Substitution min 19 ::Andi RIBAJ <-> Leonit ABAZI Substitution min 90 ::Amarildo DIMO <-> Bledi SHKEMBI Substitution min 93 ::Erbim FAGU <-> Gjergj MUZAKADemtim min 15 ::Leonit ABAZIGol min 29 ::Pero PEJICGol min 38 ::Pero PEJICGol min 60 ::Gjergj MUZAKAKarton i verdhe min 40 ::Sabien LILAJKarton i verdhe min 45-1 ::Ditmar BICIKarton i verdhe min 81 ::Marko RADASKarton i verdhe min 90 ::Nuredeen ORELESIDemtim min 15 ::Leonit ABAZIGol min 29 ::Pero PEJICGol min 38 ::Pero PEJICGol min 60 ::Gjergj MUZAKAKarton i verdhe min 40 ::Sabien LILAJKarton i verdhe min 45-1 ::Ditmar BICIKarton i verdhe min 81 ::Marko RADASKarton i verdhe min 90 ::Nuredeen ORELESIDemtim min 15 ::Leonit ABAZIGol min 29 ::Pero PEJICGol min 38 ::Pero PEJICGol min 60 ::Gjergj MUZAKAKarton i verdhe min 40 ::Sabien LILAJKarton i verdhe min 45-1 ::Ditmar BICIKarton i verdhe min 81 ::Marko RADASKarton i verdhe min 90 ::Nuredeen ORELESI
Skenderbeu
 Eventet
Demtim
  • 15' : Leonit ABAZI ( 1 )
  Gol
  • 52' : Arsen HAJDARI ( 1 )
  • 29' : Pero PEJIC ( 1 )
  • 38' : Pero PEJIC ( 1 )
  • 60' : Gjergj MUZAKA ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 86' : Alsid TAFILI ( 1 )
  • 40' : Sabien LILAJ ( 1 )
  • 45-1' : Ditmar BICI ( 1 )
  • 81' : Marko RADAS ( 1 )
  • 90' : Nuredeen ORELESI ( 1 )