HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 18 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2010-11

Player Information - Daniel XHAFAJ

Personal data

Picture of Daniel XHAFAJ
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Daniel XHAFAJ
Birthday (Age):01. Maj 1977 (47)
Height:183 cm
Weight:78 kg
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday August 21DinamovsFlamurtari1001-------
Friday August 27FlamurtarivsTirana1011-------
Saturday September 11BesavsFlamurtari100--------
Sunday September 19FlamurtarivsBylis100--------
Saturday September 25TeutavsFlamurtari100--------
Friday October 01FlamurtarivsKastrioti1001-------
Sunday October 17ShkumbinivsFlamurtari10011------
Saturday October 30VllazniavsFlamurtari1001-------
Sunday November 07FlamurtarivsSkenderbeu1011-------
Sunday November 14ElbasanivsFlamurtari1001-------
Sunday November 21FlamurtarivsDinamo1003-------
Saturday November 27TiranavsFlamurtari1001-------
Monday December 13FlamurtarivsBesa100--1-----
Saturday December 18BylisvsFlamurtari100--------
Thursday December 23FlamurtarivsTeuta100--------
Friday January 21KastriotivsFlamurtari1001-------
Sunday January 30FlamurtarivsShkumbini1001-------
Friday February 04LacivsFlamurtari1001-------
Sunday February 13FlamurtarivsVllaznia101--------
Monday February 21SkenderbeuvsFlamurtari100--------
Sunday February 27FlamurtarivsElbasani0101-------
Saturday March 05FlamurtarivsElbasani1011-------
Sunday March 13BylisvsFlamurtari100--------
Sunday March 20FlamurtarivsBesa100--------
Saturday April 02TeutavsFlamurtari100--------
Saturday April 09FlamurtarivsKastrioti100--------
Wednesday April 20FlamurtarivsDinamo1002-------
Monday April 25LacivsFlamurtari1001-------
Saturday April 30FlamurtarivsTirana1001-------
Games total28142011-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2013-14Teuta13121412-2-----
Kupa e Shqiperise 2013-14Teuta1-1---------
CHAMPIONS League 2012-13Skenderbeu11----------
Kategoria Superiore 2012-13Teuta99--7-3-----
Kategoria Superiore 2011-12Skenderbeu12111211-3-----
Kategoria Superiore 2010-11Flamurtari1514141911-----
Kategoria Superiore 2009-10Besa1616--1715-----
Kupa e Shqiperise 2009-10Besa------------
Career Total676341066214-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2013-142013-14TeutaSulmues
Kupa e Shqiperise 2013-142013-14TeutaSulmues
CHAMPIONS League 2012-132012-13SkenderbeuSulmues
Kategoria Superiore 2012-132012-13TeutaSulmues
Kategoria Superiore 2011-122011-12SkenderbeuSulmues
Kategoria Superiore 2010-112010-11FlamurtariSulmues
Kategoria Superiore 2009-102009-10BesaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2009-102009-10BesaSulmues