HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 21 Maj 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12
 Kronika e ndeshjes: Java 19 - E diel, 01. Prill 2012 - 16:00 h

TomoriKamza
41

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 01 Prill 2012
Match Time :16:00 h
 
Match referee(s):Emirjon SINO, Ilir TARTARAJ, Shkelqim GUCE, Alfred LAMCE
 
Spektatore: 6.000
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
  Mbrojtes
  Mesfushor
  Sulmues

   Zevendesimet

  Tranjer
   Eventet
  Gol
  • 41' : Ilirjan CAUSHAJ ( 1 )
  • 75' : Endri BAKIU ( 1 )
  • 85' : Ilirjan CAUSHAJ ( 1 )
  • 9' : Klodian ARBRI ( 1 )
  • 76' : Arber CAPA ( 1 )
  Karton i verdhe
   • 30' : Marjan BELCEV ( 1 )
   • 68' : Fatjon TAFAJ ( 1 )
   • 91' : Gentian MANUKA ( 1 )