HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 22 Prill 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10

Player Information - Aleksander GROSHERSKI

Personal data

Picture of Aleksander GROSHERSKI
Nationality:Macedonia, the former Yugoslav Macedonia, the former Yugoslav
Name:Aleksander GROSHERSKI
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday August 30LacivsGramozi010--------
Saturday September 19SkenderbeuvsGramozi100--------
Saturday October 31DinamovsGramozi100--------
Saturday November 07GramozivsTeuta100--------
Saturday November 21VllazniavsGramozi100--------
Saturday November 28ShkumbinivsGramozi100--1-----
Saturday December 05GramozivsLaci100--------
Saturday December 12TiranavsGramozi100--------
Wednesday December 16GramozivsSkenderbeu100--------
Saturday December 19FlamurtarivsGramozi100--1-----
Thursday December 24BesavsGramozi100-1------
Saturday January 30KastriotivsGramozi100--------
Sunday February 14TeutavsGramozi100--------
Saturday February 20GramozivsVllaznia100--------
Sunday March 07DinamovsGramozi100--1-----
Friday April 02ShkumbinivsGramozi100--1-----
Sunday April 11GramozivsKastrioti010--------
Saturday April 17LacivsGramozi100--------
Sunday April 25TiranavsGramozi100--------
Friday April 30GramozivsVllaznia100--------
Friday May 14BesavsGramozi101--------
Games total1921-14-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2009-10Gramozi651--14-----
Career Total651--14-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2009-102009-10GramoziMesfushor