HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 07 Qershor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10

Player Information - Klaudio REXHEPI

Personal data

Picture of Klaudio REXHEPI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Klaudio REXHEPI
Birthday (Age):29. Maj 1989 (34)
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Tuesday April 21GramozivsFlamurtari100--1-----
Sunday September 13GramozivsTirana100--------
Saturday September 26GramozivsFlamurtari100--------
Friday October 02GramozivsBesa010--1-----
Friday October 02GramozivsBesa100--1-----
Saturday October 17ApoloniavsGramozi100--------
Saturday October 24GramozivsKastrioti100--------
Saturday November 07GramozivsTeuta100--------
Saturday December 12TiranavsGramozi100--------
Wednesday December 16GramozivsSkenderbeu100--1-----
Saturday December 19FlamurtarivsGramozi100--------
Thursday December 24BesavsGramozi100--------
Sunday January 24GramozivsApolonia100--1-----
Friday February 05GramozivsDinamo100--------
Sunday February 14TeutavsGramozi100--------
Saturday February 20GramozivsVllaznia100--------
Friday April 02ShkumbinivsGramozi100--------
Saturday April 17LacivsGramozi100--------
Sunday April 25TiranavsGramozi100--------
Friday April 30GramozivsVllaznia100--------
Friday May 14BesavsGramozi100--------
Wednesday May 19GramozivsApolonia100--------
Games total2110--5-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2014-15Dinamo------------
Kategoria 1 2011-12Kukësi33----1-----
Kategoria Superiore 2009-10Gramozi13121---4-----
Kategoria 1 2009-10Bylis20-20---------
Career Total361521---5-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2014-152014-15DinamoMbrojtes
Kategoria 1 2011-122011-12KukësiMbrojtes
Kategoria Superiore 2009-102009-10GramoziMbrojtes
Kategoria 1 2009-102009-10BylisPLAYERS