HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 18 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10

Player Information - Artion POCI

Personal data

Picture of Artion POCI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Artion POCI
Birthday (Age):23. Korrik 1977 (46)
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Tuesday April 21BesavsShkumbini100--------
Sunday August 23BesavsVllaznia100--------
Sunday August 30ShkumbinivsBesa100--------
Sunday September 13BesavsLaci101--------
Saturday September 19TiranavsBesa100--1-----
Saturday September 26BesavsSkenderbeu100--------
Friday October 02GramozivsBesa101--------
Monday November 09BesavsDinamo100--------
Sunday November 22TeutavsBesa100--1-----
Sunday November 29VllazniavsBesa100--1-----
Saturday December 12LacivsBesa100--------
Thursday December 17BesavsTirana100--------
Thursday December 24BesavsGramozi100--------
Wednesday January 27SkenderbeuvsBesa100--------
Sunday January 31ApoloniavsBesa100--------
Wednesday February 03FlamurtarivsBesa100--------
Sunday February 07BesavsKastrioti100--------
Monday February 15DinamovsBesa100--------
Saturday February 20BesavsTeuta100--------
Sunday March 07BesavsSkenderbeu100--------
Friday March 19KastriotivsBesa100--------
Sunday March 28BesavsFlamurtari100--------
Friday April 02VllazniavsBesa100--1-----
Sunday April 11BesavsApolonia100--1-----
Sunday April 25LacivsBesa100--------
Friday May 14BesavsGramozi100--------
Wednesday May 19DinamovsBesa1001--1----
Games total27021-51----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2014-15Besa------------
Kategoria Superiore 2013-14Besa1-1--1------
Kategoria Superiore 2012-13Besa312-1-2-----
Kategoria 1 2011-12Besa22-12-2--1--
EUROPA League 2010-11Besa11----1-----
Kategoria Superiore 2010-11Besa1313-41-81----
Superkupa 2010Besa----1-1-----
Kategoria Superiore 2009-10Besa1313-11-51----
Kupa e Shqiperise 2009-10Besa------------
Career Total33303661192-1--

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2014-152014-15BesaMesfushor
Kategoria Superiore 2013-142013-14BesaMesfushor
Kategoria Superiore 2012-132012-13BesaMesfushor
Kategoria 1 2011-122011-12BesaMesfushor
EUROPA League 2010-112010-11BesaMesfushor
Kategoria Superiore 2010-112010-11BesaMesfushor
Superkupa 20102010BesaMesfushor
Kategoria Superiore 2009-102009-10BesaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2009-102009-10BesaMesfushor


Staff career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2016-172016-17KorabiZv/Tranjer