HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 29 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2011-12

Player Information - Marius NGJELA

Personal data

Picture of Marius NGJELA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Marius NGJELA
Birthday (Age):22. Janar 1983 (41)
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday October 22ButrintivsLuftetari100-1------
Saturday November 19ButrintivsBurreli100--------
Saturday November 26BesavsButrinti100--------
Sunday December 04ButrintivsIliria100--------
Games total400-1------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2012-13Butrinti------------
Kategoria 1 2011-12Butrinti33--21------
Kategoria Superiore 2010-11Besa6331--------
Kategoria Superiore 2009-10Gramozi139421-1-----
Kategoria Superiore 2009-10Flamurtari211---2-----
Career Total241683313-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2012-132012-13ButrintiSulmues
Kategoria 1 2011-122011-12ButrintiSulmues
Kategoria Superiore 2010-112010-11BesaSulmues
Kategoria Superiore 2009-102009-10GramoziSulmues
Kategoria Superiore 2009-102009-10FlamurtariSulmues