HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 13 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria 1 2011-12
 Kronika e ndeshjes: Java 7 - E shtunë, 22. Tetor 2011 - 14:00 h

ButrintiLuftetari
12

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 22 Tetor 2011
Match Time :14:00 h
 
 

 Formacionet
Mbrojtes
  Mesfushor
   Sulmues

     Zevendesimet

     Tranjer
       Eventet
      Penallti
       • 23' : Unkown Person ( 2 | Nora )
       Gol
       • 61' : Pertef DORTI ( 1 )
       • 2' : Unkown Person ( 1 | Nora )
       Karton i kuq
       • 71' : Marius NGJELA ( 1 )
       • 71' : Unkown Person ( 1 | Nora )
       Karton i verdhe
       • 22' : Adrian XHIBRO ( 1 )
       • 22' : Dhiogjen MUCO ( 1 )
       • 50' : Maringlen NELAJ ( 1 )
       • 75' : Elvis MERKURI ( 1 )
       • 75' : Unkown Person ( 1 | Caci )
       • 80' : Unkown Person ( 1 | Gaxhaj )
       • 9' : Unkown Person ( 1 | Raboshta )