HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 13 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10

Player Information - Devis MEMA

Personal data

Picture of Devis MEMA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Devis MEMA
Birthday (Age):13. Shkurt 1985 (39)
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Tuesday April 21GramozivsFlamurtari010--------
Sunday August 23TiranavsFlamurtari1001-------
Sunday August 30FlamurtarivsDinamo100--------
Sunday September 13SkenderbeuvsFlamurtari010--------
Sunday October 18BesavsFlamurtari010--------
Sunday October 25FlamurtarivsShkumbini1001-1-----
Saturday October 31ApoloniavsFlamurtari100--------
Sunday November 08FlamurtarivsLaci100--------
Saturday November 21KastriotivsFlamurtari010--------
Monday November 30FlamurtarivsTirana010--------
Saturday December 05DinamovsFlamurtari100--------
Saturday December 12FlamurtarivsSkenderbeu100--1-----
Wednesday December 16TeutavsFlamurtari100--------
Wednesday December 23VllazniavsFlamurtari100--------
Friday January 29ShkumbinivsFlamurtari010--1-----
Friday February 12LacivsFlamurtari100--------
Sunday March 07LacivsFlamurtari010--------
Friday April 02FlamurtarivsDinamo010--------
Friday April 30FlamurtarivsApolonia010--------
Friday May 14TeutavsFlamurtari100--------
Games total11902-3-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2010-11Tomori22-1--2-----
Kategoria Superiore 2009-10Flamurtari743-2-3-----
Kategoria 1 2009-10Memaliaj413---1-----
Career Total137612-6-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2010-112010-11TomoriSulmues
Kategoria Superiore 2009-102009-10FlamurtariSulmues
Kategoria 1 2009-102009-10MemaliajSulmues