HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 23 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10

Player Information - Bledion GUGA

Personal data

Picture of Bledion GUGA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Bledion GUGA
Birthday (Age):20. Shkurt 1986 (38)
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Tuesday April 21GramozivsFlamurtari100--------
Saturday September 19FlamurtarivsTeuta100--------
Saturday September 26GramozivsFlamurtari010--------
Sunday October 25FlamurtarivsShkumbini100--------
Saturday December 12FlamurtarivsSkenderbeu100--------
Wednesday December 16TeutavsFlamurtari100--------
Saturday December 19FlamurtarivsGramozi100--------
Wednesday December 23VllazniavsFlamurtari100--------
Sunday March 07LacivsFlamurtari100--------
Friday April 02FlamurtarivsDinamo100--------
Friday May 14TeutavsFlamurtari100--------
Wednesday May 19FlamurtarivsShkumbini100--------
Games total1110--------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2014-15Bylis------------
Kategoria Superiore 2013-14Bylis4311--------
Kategoria 1 2013-14Himara------------
Kategoria Superiore 2010-11Dinamo312---------
Kategoria Superiore 2009-10Flamurtari66----------
Career Total131031--------

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2014-152014-15BylisMbrojtes
Kategoria Superiore 2013-142013-14BylisMbrojtes
Kategoria 1 2013-142013-14HimaraMbrojtes
Kategoria Superiore 2010-112010-11DinamoMesfushor
Kategoria Superiore 2009-102009-10FlamurtariMbrojtes