HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 12 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2019-20
 Ekipi - Flamurtari [FLA]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Adis NurkovicAdis Nurkovic  Republika e Kosoves28. Prill 1986 (38)----------
 Pano QirkoPano Qirko  Republika e Shqiperise26. Qershor 1999 (25)----------
 Argent HALILAJArgent HALILAJ  Republika e Shqiperise16. Nentor 1982 (41)----------
 Edmir SALIEdmir SALI  - (-)----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Ilir BERISHAIlir BERISHA  Republika e Kosoves25. Qershor 1991 (33)------------
 Fjoralb DELIAJFjoralb DELIAJ  - (-)------------
 Nikola DJURICNikola DJURIC  - (-)------------
 Julian GJINAJJulian GJINAJ  - (-)------------
 Nertil HOXHAJNertil HOXHAJ  - (-)------------
 Slavko LUKICSlavko LUKIC  - (-)------------
 Milo RNICMilo RNIC  - (-)------------
 Daniel SADUSHIDaniel SADUSHI  - (-)------------
 Angjelo SHKURTIAngjelo SHKURTI  - (-)------------
 Goran SILJANOVSKIGoran SILJANOVSKI  - (-)------------
 Mauricio LEALMauricio LEAL  - (-)------------
 Ergis MERSINIErgis MERSINI  Republika e Shqiperise30. Shtator 1989 (34)------------
 Ivan JAKOVLEVICIvan JAKOVLEVIC  - (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --------
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Artim PollozhaniArtim Pollozhani  Macedonia, the former Yugoslav25. Qershor 1982 (42)------------
 Lancinet SidibeLancinet Sidibe  Guinea, Republic of01. Janar 1997 (27)------------
 Fisnik ZukaFisnik Zuka  Macedonia, the former Yugoslav03. Nentor 1995 (28)------------
 David BOCAJDavid BOCAJ  - (-)------------
 Masaki INUMAMasaki INUMA  - (-)------------
 Aldo LLAMBIAldo LLAMBI  - (-)------------
 Emiljano MUSTAEmiljano MUSTA  Republika e Shqiperise31. Janar 1992 (32)------------
 Balsa RADOVICBalsa RADOVIC  - (-)------------
 Arber BEQAJArber BEQAJ  - (-)------------
 Haxhi NEZIRAJHaxhi NEZIRAJ  - (-)------------
 Alesio HYSENIAlesio HYSENI  - (-)------------
 Ivan GALICIvan GALIC  - (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --------
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Sekou CamaraSekou Camara  Guinea, Republic of20. Korrik 1997 (26)------------
 Igor NedeljkovicIgor Nedeljkovic  Serbia, Republic of24. Shtator 1991 (32)------------
 Abdoulaye Ibrahima ToungaraAbdoulaye Ibrahima Toungara  Mali, Republic of21. Qershor 1999 (25)------------
 Xhuljo TushiXhuljo Tushi  Republika e Shqiperise05. Shtator 1998 (25)------------
 Ardit HOXHAJArdit HOXHAJ  Republika e Shqiperise20. Korrik 1994 (29)------------
 Onils IDRIZAJOnils IDRIZAJ  - (-)------------
 Astrit FAZLIUAstrit FAZLIU  Republika e Kosoves28. Tetor 1987 (36)------------
 Rigers DUSHKURigers DUSHKU  Republika e Shqiperise08. Shtator 1991 (32)------------
 Ardit SHEHAJArdit SHEHAJ  Republika e Shqiperise23. Shtator 1990 (33)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --------