HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 23 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10
 Ekipi - HYSI [HYS]


 PLAYERSPlayedStarting line-upInOut
0Afrim ADEMIAfrim ADEMI  Republika e Kosoves19. Maj 1988 (36)----
0Fadil ADEMIFadil ADEMI  Republika e Kosoves23. Shtator 1974 (49)20-20-
0. AGUSHI. AGUSHI  Republika e Kosoves- (-)60-60-
0Bashkim AHMETIBashkim AHMETI  Republika e Kosoves09. Shkurt 1985 (39)1111-1
0Elhami BERISHAElhami BERISHA  Republika e Kosoves09. Shkurt 1988 (36)12551202
0Erdogan BRANDOErdogan BRANDO  Republika e Kosoves19. Maj 1984 (40)44-2
0Kushtrim BREZNICAKushtrim BREZNICA  Republika e Kosoves29. Shtator 1987 (36)21120-
0Gëzim GASHIGëzim GASHI  Republika e Kosoves01. Tetor 1985 (38)88-2
0Ahmet HALITIAhmet HALITI  Republika e Kosoves29. Shtator 1988 (35)666603
0Yll HOXHAYll HOXHA  Republika e Kosoves26. Dhjetor 1987 (36)22--
0Driton ISLAMAJDriton ISLAMAJ  Republika e Kosoves23. Nentor 1980 (43)22--
0Besart ISMAJLIBesart ISMAJLI  Republika e Kosoves05. Nentor 1984 (39)22--
0Qendrim KIDAQendrim KIDA  Republika e Kosoves07. Nentor 1985 (38)66--
0Artan LATIFIArtan LATIFI  Republika e Kosoves05. Prill 1983 (41)----
0Meriton MEHMETIMeriton MEHMETI  Republika e Kosoves16. Gusht 1985 (38)----
0Besar MUSOLLIBesar MUSOLLI  Republika e Kosoves28. Shkurt 1989 (35)1010-3
0Flamur NEZIRIFlamur NEZIRI  Republika e Kosoves22. Maj 1987 (37)1111--
0Labinot OSMANILabinot OSMANI  Republika e Kosoves15. Korrik 1985 (38)1111-4
0Petrit OSMANIPetrit OSMANI  Republika e Kosoves12. Tetor 1990 (33)10551003
0Fisnik PAPUCIFisnik PAPUCI  Republika e Kosoves01. Korrik 1983 (40)1010--
0Alban SHABANIAlban SHABANI  Republika e Kosoves16. Shkurt 1989 (35)----
0Burim SHALABurim SHALA  Republika e Kosoves03. Tetor 1985 (38)----
0Rexhep SOGOJEVARexhep SOGOJEVA  Republika e Kosoves18. Mars 1985 (39)1010--
0Gëzim SYLAGëzim SYLA  Republika e Kosoves26. Nentor 1988 (35)----
0Megzon VISOKAMegzon VISOKA  Republika e Kosoves23. Tetor 1988 (35)60-60-
0Adrian ZABERGJAAdrian ZABERGJA  Republika e Kosoves22. Janar 1989 (35)433401
0Enis ZABERGJAEnis ZABERGJA  Republika e Kosoves22. Qershor 1985 (38)1212--
0Mentor ZHDRELLAMentor ZHDRELLA  Republika e Kosoves10. Qershor 1988 (35)99-2
Total