HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 21 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2012-13
 Ekipi - HYSI [HYS]

Foto e Ekipit [HYSI]

 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
0Afrim ADEMIAfrim ADEMI  Republika e Kosoves19. Maj 1988 (36)----------
0Burim SADIKUBurim SADIKU  Republika e Kosoves15. Maj 1988 (36)----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Agron CACAJAgron CACAJ  Republika e Kosoves01. Shkurt 1989 (35)------------
0Bajram JASHANICABajram JASHANICA  - (-)------------
0Rexhep SOGOJEVARexhep SOGOJEVA  Republika e Kosoves18. Mars 1985 (39)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --------
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Kushtrim BREZNICAKushtrim BREZNICA  Republika e Kosoves29. Shtator 1987 (36)------------
0Florent CITAKUFlorent CITAKU  Republika e Kosoves- (-)------------
0Durim FETADurim FETA  - (-)------------
0Fidon HAJDARIFidon HAJDARI  Republika e Kosoves- (-)------------
0Ahmet HALITIAhmet HALITI  Republika e Kosoves29. Shtator 1988 (35)------------
0Fidan HASANIFidan HASANI  Republika e Kosoves13. Gusht 1989 (34)------------
0Yll HOXHAYll HOXHA  Republika e Kosoves26. Dhjetor 1987 (36)------------
0Bujar IDRIZIBujar IDRIZI  Republika e Kosoves- (-)----1-------
0Besar MUSOLLIBesar MUSOLLI  Republika e Kosoves28. Shkurt 1989 (35)------------
0Petrit OSMANIPetrit OSMANI  Republika e Kosoves12. Tetor 1990 (33)------------
0Adrian ZABERGJAAdrian ZABERGJA  Republika e Kosoves22. Janar 1989 (35)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 1-------
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0MALOKU MALOKU   - (-)------------
0Rlind NEZIRIRlind NEZIRI  - (-)------------
0Labinot OSMANILabinot OSMANI  Republika e Kosoves15. Korrik 1985 (38)------------
0Kastriot REXHAKastriot REXHA  Republika e Kosoves27. Shtator 1988 (35)------------
0Enis ZABERGJAEnis ZABERGJA  Republika e Kosoves22. Qershor 1985 (38)------------
0Mentor ZHDRELLAMentor ZHDRELLA  Republika e Kosoves10. Qershor 1988 (35)------------
0Bajram ZUQAKUBajram ZUQAKU  Republika e Kosoves26. Korrik 1988 (35)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 1-------
 Stafi i HYSI [HYSI]

 Funksioni
Fadil ADEMIFadil ADEMI  Republika e Kosoves23. Shtator 1974 (49)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer
Jusuf TORTOSHIJusuf TORTOSHI  Republika e Kosoves- (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer
Afrim TOVERLANIAfrim TOVERLANI  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer