HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 15 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16

Player Information - Joao Da SILVA

Personal data

Picture of Joao Da SILVA
Name:Joao Da SILVA
Jersey Number:87
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday, 31/01/2016FlamurtarivsTeuta010--------
Sunday, 21/02/2016FlamurtarivsVllaznia101--------
Saturday, 27/02/2016KukësivsFlamurtari101--------
Saturday, 05/03/2016FlamurtarivsTerbuni100--------
Wednesday, 09/03/2016TiranavsFlamurtari100--------
Sunday, 13/03/2016FlamurtarivsBylis101--------
Sunday, 20/03/2016SkenderbeuvsFlamurtari101--------
Saturday, 02/04/2016TeutavsFlamurtari010--------
Saturday, 16/04/2016LacivsFlamurtari0101-------
Monday, 25/04/2016VllazniavsFlamurtari100--------
Friday, 29/04/2016FlamurtarivsKukësi101--------
Wednesday, 04/05/2016TerbunivsFlamurtari101--------
Sunday, 08/05/2016FlamurtarivsTirana100--------
Saturday, 14/05/2016BylisvsFlamurtari100--------
Games total11361-------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kupa e Shqiperise 2019-20Flamurtari------------
Kupa e Shqiperise 2018-19Flamurtari------------
Kupa e Shqiperise 2017-18Flamurtari------------
Kupa e Shqiperise 2016-17Flamurtari------------
Kategoria Superiore 2015-16Flamurtari65131-------
Kupa e Shqiperise 2015-16Flamurtari2-2---------
Career Total85331-------

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20FlamurtariSulmues
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19FlamurtariSulmues
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18FlamurtariSulmues
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17FlamurtariSulmues
Kategoria Superiore 2015-162015-16FlamurtariSulmues
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16FlamurtariSulmues