HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 16 Korrik 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16
 Kronika e ndeshjes: Java 31 - E hënë, 25. Prill 2016 - 16:00 h

BylisLaci
10

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E hënë, 25 Prill 2016
Match Time :16:00 h
Match number :2
 
Playground :Stadiumi "Adush Muça" - Ballsh
Match referee(s):Ardian BEQIRI
 
Spektatore: 700
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Karton i verdhe
 • 23' : Juan Manuel VAREA ( 1 )
 • 50' : Ardit HOXHAJ ( 1 )
 • 61' : Orgest GAVA ( 1 )
 • 77' : Dusko DUKIC ( 1 )
 • 88' : Orgest GAVA ( 1 )
 • 95' : Stivi FRASHERI ( 1 )
 • 74' : Aldo MITRAJ ( 1 )
 • 77' : Alfred ZEFI ( 1 )