HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 11 Dhjetor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16

Player Information - Arben MUSKAJ

Personal data

Picture of Arben MUSKAJ
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Arben MUSKAJ
Birthday (Age):27. Qershor 1994 (29)
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday, 06/02/2016BylisvsTerbuni010--------
Sunday, 28/02/2016BylisvsSkenderbeu010--------
Saturday, 05/03/2016TeutavsBylis010--------
Sunday, 20/03/2016BylisvsVllaznia101--------
Saturday, 09/04/2016TerbunivsBylis100--1-----
Sunday, 17/04/2016BylisvsTirana101--------
Monday, 25/04/2016BylisvsLaci101--------
Saturday, 30/04/2016SkenderbeuvsBylis100--------
Wednesday, 04/05/2016BylisvsTeuta010--1-----
Sunday, 08/05/2016PartizanivsBylis100--------
Saturday, 14/05/2016BylisvsFlamurtari100--------
Wednesday, 18/05/2016VllazniavsBylis100--1-----
Games total843--3-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kupa e Shqiperise 2019-20Partizani------------
Kupa e Shqiperise 2018-19Partizani------------
Kupa e Shqiperise 2017-18Partizani------------
Kupa e Shqiperise 2016-17Partizani------------
Kategoria Superiore 2015-16Bylis7433--3-----
Kupa e Shqiperise 2015-16Partizani------------
Kategoria Superiore 2014-15Partizani------------
Kupa e Shqiperise 2014-15Partizani------11----
U-17 InternationalsShqiperia U-1711--1-1-----
Career Total85331-51----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20PartizaniMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19PartizaniMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18PartizaniMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17PartizaniMbrojtes
Kategoria Superiore 2015-162015-16BylisMesfushor
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16PartizaniMbrojtes
Kategoria Superiore 2014-152014-15PartizaniMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2014-152014-15PartizaniMbrojtes
U-17 Internationals2010Shqiperia U-17Mesfushor