HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 20 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16
 Kronika e ndeshjes: Java 33 - E mërkurë, 04. Maj 2016 - 15:30 h

BylisTeuta
01

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E mërkurë, 04 Maj 2016
Match Time :15:30 h
Match number :3
 
Playground :Stadiumi "Adush Muça" - Ballsh
Match referee(s):Ergin DODA, Kridens META, Ardian BEQIRI, Gerard QIRICI
 
Spektatore: 500
Weather:windy
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
Zv/Tranjer
   Eventet
  Gol
   • 35' : Slavko LUKIC ( 1 )
   Karton i verdhe
   • 4' : Amir BILALI ( 1 )
   • 29' : Orgest GAVA ( 1 )
   • 68' : Julian BRAHJA ( 1 )
   • 77' : Arben MUSKAJ ( 1 )
   • 4' : Ardit HILA ( 1 )
   • 33' : Blerim KOTOBELLI ( 1 )