HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 18 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16

Player Information - Bakary NIMAGA

Personal data

Picture of Bakary NIMAGA
Name:Bakary NIMAGA
Jersey Number:8
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday, 29/08/2015SkenderbeuvsKukësi010--------
Wednesday, 09/09/2015VllazniavsSkenderbeu100--1-----
Saturday, 12/09/2015TerbunivsSkenderbeu010--------
Saturday, 26/09/2015BylisvsSkenderbeu010--------
Saturday, 31/10/2015SkenderbeuvsFlamurtari010--------
Sunday, 08/11/2015SkenderbeuvsVllaznia010--------
Saturday, 30/01/2016VllazniavsSkenderbeu100--------
Sunday, 07/02/2016SkenderbeuvsKukësi100--------
Wednesday, 04/05/2016SkenderbeuvsLaci101--------
Sunday, 08/05/2016TeutavsSkenderbeu010--------
Friday, 13/05/2016SkenderbeuvsPartizani010--------
Games total471--1-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2019-20Skenderbeu------------
Kupa e Shqiperise 2019-20Skenderbeu------------
Kategoria Superiore 2018-19Skenderbeu------------
Kupa e Shqiperise 2018-19Skenderbeu------------
Kategoria Superiore 2017-18Skenderbeu22-2--------
Kupa e Shqiperise 2017-18Skenderbeu------------
Kategoria Superiore 2016-17Skenderbeu43111-1-----
Kupa e Shqiperise 2016-17Skenderbeu------------
Kategoria Superiore 2015-16Skenderbeu6241--1-----
Kupa e Shqiperise 2015-16Skenderbeu----1-1-----
Kategoria Superiore 2014-15Skenderbeu85312-41--1-
Kupa e Shqiperise 2014-15Skenderbeu11----1-----
Kategoria Superiore 2013-14Skenderbeu5322--2-----
Kategoria Superiore 2012-13Skenderbeu2-2---1-----
Career Total28161274-111--1-

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2019-202019-20SkenderbeuMesfushor
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20SkenderbeuMesfushor
Kategoria Superiore 2018-192018-19SkenderbeuMesfushor
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19SkenderbeuMesfushor
Kategoria Superiore 2017-182017-18SkenderbeuMesfushor
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18SkenderbeuMesfushor
Kategoria Superiore 2016-172016-17SkenderbeuMesfushor
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17SkenderbeuMesfushor
Kategoria Superiore 2015-162015-16SkenderbeuMesfushor
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16SkenderbeuMesfushor
Kategoria Superiore 2014-152014-15SkenderbeuMesfushor
Kupa e Shqiperise 2014-152014-15SkenderbeuMesfushor
Kategoria Superiore 2013-142013-14SkenderbeuMesfushor
Kategoria Superiore 2012-132012-13SkenderbeuMesfushor