HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 22 Prill 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16
 Kronika e ndeshjes: Java 35 - E premte, 13. Maj 2016 - 19:00 h

SkenderbeuPartizani
01

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E premte, 13 Maj 2016
Match Time :19:00 h
Match number :2
 
Playground :Stadiumi "Skënderbeu"
Match referee(s):Denis REXHA, Kridens META, Ermal BARUSHI, Ergin DODA
 
Spektatore: 4.500
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
Zv/Tranjer
 Eventet
Gol
  • 90' : Emiljano VILA ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 22' : Hamdi SALIHI ( 1 )
  • 67' : Sabien LILAJ ( 1 )
  • 82' : Tefik OSMANI ( 1 )
  • 34' : Ololalde ATANDA ( 1 )
  • 39' : Renaldo KALARI ( 1 )