HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 04 Qershor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16

Player Information - Idriz BATHA

Personal data

Picture of Idriz BATHA
Name:Idriz BATHA
Jersey Number:10
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Friday, 21/08/2015PartizanivsLaci100--1-----
Friday, 28/08/2015PartizanivsFlamurtari100--------
Sunday, 13/09/2015VllazniavsPartizani100--1-----
Saturday, 19/09/2015PartizanivsKukësi100--------
Saturday, 26/09/2015TerbunivsPartizani100--------
Saturday, 03/10/2015PartizanivsTirana100--------
Saturday, 17/10/2015BylisvsPartizani1001-------
Sunday, 25/10/2015PartizanivsSkenderbeu100--------
Sunday, 01/11/2015TeutavsPartizani100--------
Sunday, 08/11/2015LacivsPartizani100--------
Wednesday, 18/11/2015FlamurtarivsPartizani100--------
Monday, 23/11/2015PartizanivsVllaznia100--------
Saturday, 28/11/2015KukësivsPartizani100--1-----
Monday, 07/12/2015TiranavsPartizani100--------
Saturday, 12/12/2015PartizanivsBylis100-11-----
Saturday, 30/01/2016PartizanivsLaci100--------
Saturday, 06/02/2016PartizanivsFlamurtari100--------
Saturday, 13/02/2016VllazniavsPartizani100--------
Saturday, 27/02/2016TerbunivsPartizani100--------
Friday, 04/03/2016PartizanivsTirana100--------
Wednesday, 09/03/2016BylisvsPartizani100--------
Monday, 14/03/2016PartizanivsSkenderbeu100--1-----
Sunday, 20/03/2016TeutavsPartizani1001-------
Saturday, 02/04/2016LacivsPartizani100--------
Sunday, 10/04/2016FlamurtarivsPartizani100--------
Sunday, 17/04/2016PartizanivsVllaznia100--------
Monday, 25/04/2016KukësivsPartizani100--1-----
Wednesday, 04/05/2016TiranavsPartizani101--1-----
Sunday, 08/05/2016PartizanivsBylis100--------
Friday, 13/05/2016SkenderbeuvsPartizani101--------
Games total3002217-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2019-20Partizani------------
Kupa e Shqiperise 2019-20Partizani------------
Kategoria Superiore 2018-19Partizani------------
Kupa e Shqiperise 2018-19Partizani------------
Kategoria Superiore 2017-18Partizani11----------
Kupa e Shqiperise 2017-18Partizani------------
Kategoria Superiore 2016-17Partizani77-12-2--2--
Kupa e Shqiperise 2016-17Partizani------------
Kategoria Superiore 2015-16Partizani1313--217-----
Kupa e Shqiperise 2015-16Partizani------------
Kategoria Superiore 2014-15Partizani1313--1-7-----
Kupa e Shqiperise 2014-15Partizani------------
Kategoria Superiore 2013-14Teuta44--2-1-----
Kategoria Superiore 2013-14Besa66-11-3--1--
Kupa e Shqiperise 2013-14Teuta11----------
Kategoria Superiore 2012-13Besa77--1-43----
Career Total5252-291243-3--

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2019-202019-20PartizaniMesfushor
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20PartizaniMesfushor
Kategoria Superiore 2018-192018-19PartizaniMesfushor
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19PartizaniMesfushor
Kategoria Superiore 2017-182017-18PartizaniMesfushor
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18PartizaniMesfushor
Kategoria Superiore 2016-172016-17PartizaniMesfushor
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17PartizaniMesfushor
Kategoria Superiore 2015-162015-16PartizaniMesfushor
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16PartizaniMesfushor
Kategoria Superiore 2014-152014-15PartizaniMesfushor
Kupa e Shqiperise 2014-152014-15PartizaniMesfushor
Kategoria Superiore 2013-142013-14TeutaMesfushor
Kategoria Superiore 2013-142013-14BesaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2013-142013-14TeutaMesfushor
Kategoria Superiore 2012-132012-13BesaMesfushor