HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 17 Shtator 2021
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16
 Kronika e ndeshjes: Java 8 - E diel, 25. Tetor 2015 - 19:00 h

PartizaniSkenderbeu
21

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 25 Tetor 2015
Match Time :19:00 h
 
Playground :Stadiumi Kombetar "Qemal Stafa" - Tirana
Match referee(s):Rejdi AVDO, Lorenc JEMINI, Ridiger COKAJ
 
Spektatore: 4.000
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
Zv/Tranjer
   Eventet
  Gol
  • 23' : Gezim KRASNIQI ( 1 )
  • 34' : Labinot IBRAHIMI ( 1 )
  • 8' : Hamdi SALIHI ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 89' : Asion DAJA ( 1 )
  • 93' : Stevan RACIC ( 1 )
  • 37' : Renato ARAPI ( 1 )
  • 39' : Kristi VANGJELI ( 1 )