HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 24 Prill 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16

Player Information - Bajram JASHANICA

Personal data

Picture of Bajram JASHANICA
Name:Bajram JASHANICA
Jersey Number:5
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday, 29/08/2015SkenderbeuvsKukësi100--1-----
Wednesday, 09/09/2015VllazniavsSkenderbeu100--------
Monday, 21/09/2015SkenderbeuvsTirana100--------
Saturday, 26/09/2015BylisvsSkenderbeu100--------
Friday, 16/10/2015SkenderbeuvsTeuta100--------
Sunday, 25/10/2015PartizanivsSkenderbeu100--------
Saturday, 31/10/2015SkenderbeuvsFlamurtari100--------
Thursday, 19/11/2015KukësivsSkenderbeu100--------
Sunday, 22/11/2015SkenderbeuvsTerbuni101--------
Monday, 30/11/2015TiranavsSkenderbeu100--------
Thursday, 03/12/2015SkenderbeuvsBylis100--------
Sunday, 06/12/2015SkenderbeuvsLaci100--------
Sunday, 13/12/2015TeutavsSkenderbeu100--------
Saturday, 19/12/2015SkenderbeuvsPartizani100--------
Saturday, 30/01/2016VllazniavsSkenderbeu100--1-----
Sunday, 07/02/2016SkenderbeuvsKukësi100--------
Sunday, 28/02/2016BylisvsSkenderbeu100-1------
Sunday, 20/03/2016SkenderbeuvsFlamurtari100--------
Saturday, 02/04/2016SkenderbeuvsVllaznia100--------
Sunday, 10/04/2016KukësivsSkenderbeu100--------
Monday, 25/04/2016TiranavsSkenderbeu010--------
Saturday, 30/04/2016SkenderbeuvsBylis100--------
Wednesday, 04/05/2016SkenderbeuvsLaci100--------
Sunday, 08/05/2016TeutavsSkenderbeu010--------
Friday, 13/05/2016SkenderbeuvsPartizani100--------
Games total2321-12-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kupa e Shqiperise 2019-20Skenderbeu------------
Kupa e Shqiperise 2018-19Skenderbeu------------
Kategoria Superiore 2017-18Skenderbeu11----------
Kupa e Shqiperise 2017-18Skenderbeu------------
Kategoria Superiore 2016-17Skenderbeu99--2-1-----
Kupa e Shqiperise 2016-17Skenderbeu------------
Kategoria Superiore 2015-16Skenderbeu1414-1-12-----
Kupa e Shqiperise 2015-16Skenderbeu------------
Kategoria Superiore 2014-15Skenderbeu6331--1-----
Kupa e Shqiperise 2014-15Skenderbeu------------
Kategoria Superiore 2013-14Besa1010----1-----
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-13HYSI------------
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12HYSI55----3-----
Career Total454232218-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20SkenderbeuMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19SkenderbeuMbrojtes
Kategoria Superiore 2017-182017-18SkenderbeuMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18SkenderbeuMbrojtes
Kategoria Superiore 2016-172016-17SkenderbeuMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17SkenderbeuMbrojtes
Kategoria Superiore 2015-162015-16SkenderbeuMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16SkenderbeuMbrojtes
Kategoria Superiore 2014-152014-15SkenderbeuMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2014-152014-15SkenderbeuMbrojtes
Kategoria Superiore 2013-142013-14BesaMbrojtes
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-132012-13HYSIMbrojtes
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-122011-12HYSIMbrojtes