HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 31 Mars 2023
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16
 Kronika e ndeshjes: Java 15 - E diel, 06. Dhjetor 2015 - 16:00 h

SkenderbeuLaci
40

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 06 Dhjetor 2015
Match Time :16:00 h
Match number :5
 
Playground :Stadiumi "Skënderbeu"
Match referee(s):Ermal BARUSHI, Olsi SOKOLI, Nertil BREGASI, Erald DEMIRAJ
 
Spektatore: 2.500
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
Zv/Tranjer
   Eventet
  Demtim
   • 16' : Elton DOKU ( 1 )
   Gol
   • 25' : Peter OLAYINKA ( 1 )
   • 31' : Hamdi SALIHI ( 1 )
   • 60' : Bernard BERISHA ( 1 )
   • 73' : Hamdi SALIHI ( 1 )
    Karton i verdhe
    • 20' : Kristi VANGJELI ( 1 )
    • 36' : Tauland SEFGJINI ( 1 )
    • 51' : Arsid KRUJA ( 1 )